Kontakt

Tähtsad numbrid

REGISTRATUUR 7665100
EMO 7665169
VAKTSINEERIMINE 53435340
VALVEÄMMAEMAND
(tööpäeviti)
7665162
TERVISEAGENTUUR REGISTRATUUR 7666661
PEREARSTI NÕUANDELIIN 1220
HÄDAABI 112

Vaata haigla kontakte

Personal

 

Apo Oja
apo.oja@valgahaigla.ee
juhataja 766 5201


Neve Vendt
neve.vendt@valgahaigla.ee

ravijuht 766 5202

Tiina Tuhkanen-Kostrova
tiina.tuhkanen@valgahaigla.ee
õendusjuht 766 5206

Elle Märtinson
elle.martinson@valgahaigla.ee
sekretär-personalijuht 766 5200

Lily Pärle
lily.parle@valgahaigla.ee
pearaamatupidaja 766 5203

Raul Vatsa
raul.vatsa@valgahaigla.ee
haldusjuht 766 5205
     

Raamatupidamine

Anu Kitsing raamatupidaja 766 5213
Keiu Järvik raamatupidaja 766 5212
Kersti Pariis-Pärnaku raamatupidaja 766 5218
     

Analüüsi ja klienditeeninduse osakond

Raila Sööt
raila.soot@valgahaigla.ee
osakonna juhataja 766 5214
Andres Kornel
andres.kornel@valgahaigla.ee
infosüsteemi administraator 766 5217

 

Üldosakond

Kalev Lepik
kalev.lepik@valgahaigla.ee
infotehnoloog 766 5215

Raja Artma
raja.artma@valgahaigla.ee

perenaine 5335 8024

Julia Käis
julia.kais@valgahaigla.ee

hankespetsialist 766 5207
 

Köök

Maie Puna
maie.puna@valgahaigla.ee

toitlustusjuht 766 5189

Anna Pavlova

ostujuht 766 5189
     

Sterilisatsioon

Enn Perandi vastutav autoklaavija 766 5187
     

Kiirabi

Leia Järve vanemõde 766 5120
     

Kirurgia

Maiu Kivi vanemõde 766 5178
     

Laboratoorium

Gennadi Kunts osakonna juhataja 766 5133
Liisi Võsu vanembioanalüütik 766 5134
     

Operatsiooni-Intensiivravi osakond

Ever Kütt vanemarst 766 5177
Maiu Kivi vanemõde 766 5178
     

Siseosakond

Riina Urbanik osakonna juhataja 766 5256
Lille Käomägi vanemõde 766 5231
     

Õendushooldus

   
Margot Linder arst-konsultant 766 5245
Marjana Kroon vanemõde 766 5241
     

Taastusravi osakond

Aive Vonk vanemfüsioterapeut 766 5181
     

Hoolekande osakond

Irja Sõnum osakonna juhataja 766 5130
Ruth Karolin hooldus- ja kvaliteedispetsialist 766 5129