Kontaktid

Valga Haigla AS

Peetri 2
Valga 68206

Registratuur 766 5100
Üldtelefon (haigla sekretär) 766 5200
Üldine e-mail info@valgahaigla.ee

 

Pangarekvisiidid:

Swedbank a/a EE16 2200 2210 1379 9080
SEB a/a EE03 1010 2020 0054 3009

Visiidi- ja voodipäevad tasuda kontodele:

  • Swedbank a/a EE05 2200 2210 7034 8047
  • SEB a/a EE66 1010 2202 7569 9223

Tasumisel lisada viitenumber!

OLULISED NUMBRID

REGISTRATUUR 766 5100    
EMO, vastuvõtt 766 5169    
PEREARSTI NÕUANDELIIN 1220    
HÄDAABI 112    
MAJAVALVE 766 5104    

ÜLDTELEFONID

Juhataja Apo Oja 766 5201 apo.oja@valgahaigla.ee
Ravijuht Neve Vendt 766 5202 neve.vendt@valgahaigla.ee
Õendusjuht Tiina Tuhkanen-Kostrova 766 5206 tiina.tuhkanen@valgahaigla.ee
Personalijuht Elle Märtinson 766 5200 elle.martinson@valgahaigla.ee
Haldusjuht Raul Vatsa 766 5205 raul.vatsa@valgahaigla.ee
Pearaamatupidaja Lily Pärle 766 5203 lily.parle@valgahaigla.ee
Analüüsi ja klienditeeninduse osakonna juhataja Raila Sööt 766 5214 raila.soot@valgahaigla.ee
Infotehnoloog Kalev Lepik 766 5215 kalev.lepik@valgahaigla.ee
Perenaine Raja Artma 5335 8024 raja.artma@valgahaigla.ee
Toitlustusjuht Maie Puna 766 5189 maie.puna@valgahaigla.ee
Ostujuht Anna Pavlova 766 5189  

NAISTE NÕUANDLA

Noorte nõustamine 766 5160  
Günekoloog 766 5161  
Ämmaemand 766 5162  

SISEOSAKOND

Osakonna juhataja Riina Urbanik 766 5255  
Vanemõde Lille Käomägi 766 5231  
Valveõde III korrus 766 5230  
Arst III korrus 766 5236  
Valveõde V korrus 766 5250  
Arst V korrus 766 5256  

KIRURGIAOSAKOND

Valveõde   766 5170
Vanemõde Maiu Kivi 766 5178
Valvekirurg 766 5176

INTENSIIVRAVI OSAKOND

Valveõde 7665174
Valve anestesioloog 766 5177
Vanemõde Maiu Kivi 766 5178
Valvearst 766 5177  

HOOLDUSRAVI OSAKOND

Hooldusravi vanemõde Marjana Kroon 766 5241  
Õendushoolduse õepost 766 5240  
Hooldusravi arst – konsultant Margot Linder 766 5245  

TAASTUSRAVI OSAKOND

 
Taastusraviarst-lastearst Maire Reinsalu 766 5181 maire.reinsalu@valgahaigla.ee
Vanemfüsioterapeut Aive Vonk 766 5194 aive.vonk@valgahaigla.ee
Füsioterapeut Kadi Kruuse 766 5194 kadi.kruuse@valgahaigla.ee
Füsioterapeut Miranda Tiivel 766 5194 miranda.tiivel@valgahaigla.ee
Füsioterapeut/skolioositerapeut Keidi Oras 766 5195 keidi.oras@valgahaigla.ee,
Füsioterapeut Ritvars Svelpe 766 5182 ritvars.svelpe@valgahaigla.ee,
Elektriravi kabineti õde Oksana Dobrovolskaja 766 5180 oksana.dobrovolskaja
@valgahaigla.ee
Massöör Oskars Orlovs 766 5180
Massöör Kaja Troon 766 5180

HOOLEKANDE OSAKOND

Osakonna juhataja Irja Sõnum 766 5130 irja.sonum@valgahaigla.ee
Sotsiaaltöötaja 766 5243, 53 441 881  
Hooldus- ja kvaliteedispetsialist Ruth Karolin 766 5129  
Hooldusõde Lilian Kähri 766 5128  
I korrus 766 5121  
II korrus 766 5122