Haigla juhtimine

Valga Haigla AS on asutatud 1997. aastal. Suurima ettevõttena Valga maakonnas pakub haigla tööd ligi 380-le inimesele, sealhulgas 70 arstile ja 140 õendus- ning hooldustöötajale. Aastas ravitakse Valga haiglas ca 4000 patsienti. Ambulatoorsete külastuste arv on ligi 40 000. Eriarstid võtavad vastu enam kui 20 erialal. Erialadel, millel ei ole regioonis ühe eriarsti jaoks täies ulatuses mahtu, kasutatakse nn visiitarstide teenust, mis võimaldab tagada kvaliteetse eriarstiabi kiirema kättesaadavuse oma maakonna elanikkonnale. Lisaks ravitegevusele pakutakse Valga haiglas hoolekande- ja erihoolekandeteenust kokku 90-le kliendile. Haigla kasutuses on 15 000 m² pinda.

Valga Haigla ASi omanikud on SA Tartu Ülikooli Kliinikum (51% osalusega) ja Valga Linnavalitsus (49%). Haiglat juhtivad organid on üheliikmeline juhatus ja kuueliikmeline nõukogu.

Haigla juhtimine

Andres Kotsar – nõukogu esimees
Tartu Üliklooli Kliinikumi juhatuse liige, ravijuht
andres.kotsar@kliinikum.ee

Toomas Sillakivi – nõukogu liige
Tartu Ülikooli Kliinikumi Kirurgiakliiniku abdominaalkirurgia osakonna juhataja, vanemarst-õppejõud
toomas.sillakivi@kliinikum.ee

Urmet Arus – nõukogu liige
Tartu Ülikooli Kliinikumi Südamekliiniku kardiointensiivravi osakonna juhataja, vanemarst-õppejõud
urmet.arus@kliinikum.ee

Jelena Jallai – nõukogu liige
Valga vallavolikogu liige, AS Valga Haigla õde
jelena.jallai@valgahaigla.ee

Jaanika Põder – nõukogu liige
Valga vallavolikogu liige, AS Valga Haigla ämmaemand
jaanika.poder@valgahaigla.ee

Elle Sepp – nõukogu liige
Elle Sepp Liivimaa Apteegid OÜ Valga Rimi Apteek juhatuse liige
elle.sepp@icloud.com

Apo Oja – juhatuse liige
tel 766 5201
apo.oja@valgahaigla.ee