Uudised

Valga Haigla pakub tööd füsioterapeudile

Täpsemad nõuded ja lisainfo on toodud siin. Huvi korral saatke oma CV ja haridust tõendav dokument 1.augustiks e-posti aadressile . Lisainfot saab AS Valga Haiga vanemfüsioterapeut Aive Vonkilt e-posti aadressil , tel 766 5194.

Loe edasi...

Valga Haiglas teeb vastuvõtte kliinilise toitmisravi õde

Valga Haiglas toimuvad kliinilise toitmisravi õe ambulatoorsed iseseisvad vastuvõtud täiskasvanutele. Vastuvõtule tulemiseks on vajalik arsti saatekiri ja registreerimine toimub Valga Haigla registratuuri kaudu. Toitmisravi alast konsultatsiooni vajavad näiteks plaanilised ja erakorralised kirurgilised patsiendid, kasvaja tõttu radio-ja kemoteraapiat saavad haiged, neelamishäirete ja ainevahetushaiguste või alatoitumusega  kõhnunud patsiendid. Lisainfo: https://valgahaigla.ee/odede-iseseisvad-vastuvotud/

Loe edasi...

Suur kriisiõppus Valga Haiglas

Neljapäeval, 06. juunil toimub Valga Haiglas suuremahuline kriisiõppus, milles lisaks haigla personalile osalevad Päästeameti Lõuna päästekeskus, Politsei ja Piirivalveameti Lõuna prefektuur, Häirekeskuse Lõuna keskus, Kaitseliidu Valgamaa Malev, Valga vald ja Terviseamet. Sellega seoses on majas rohkem sagimist, ringi liiguvad õppustel osalejad (ametivormis ja kannavad relvi). Täname teid mõistva suhtumise eest!

Loe edasi...

Valga Haigla registratuuri avamisajad suvekuudel

Suvekuudel, 01.06.2024 kuni 31.08.2024, on Valga Haigla registratuur avatud tööpäeviti kella 7.30 - 17.00. Haigla peauks on esmaspäevast reedeni avatud kella 18.00-ni.

Loe edasi...

Valga Haigla pakub tööd üldarstile

Täpsemad nõuded ja lisainfo on toodud siin. Lisainfot töö ja töötasu kohta küsi Haigla juhataja Apo Ojalt tel 523 3544 või ravijuht Maarja Brauselt tel 5378 5202.

Loe edasi...

Tõrva Tervisekeskuses alustab tööd röntgenkabinet

Tõrva Tervisekeskuses (Tõrva, Tartu tn 4) alustab 29. mail 2024 taas tööd röntgenkabinet. Kabinet on avatud kolmapäeviti kell 8.30 – 13.30. Eelbroneerimiseks palume helistada Valga Haigla registratuuri tel 766 5100. Aja broneerimiseks on vajalik suunava arsti saatekiri.

Loe edasi...

01. aprillist – 28. aprillini viiakse läbi patsientide rahuloluküsitlus

Küsitlus viiakse läbi nende patsientide hulgas, kes on käinud ambulatoorsel vastuvõtul. Tagasiside saab anda haiglas kohapeal, pannes ankeedi küsitluskasti või  klikkides lingil: https://valisveeb.kliinikum.ee/limesurvey/index.php?r=survey/index&sid=555657&lang=et Täname kõiki vastanuid!

Loe edasi...

Valga Haigla korraldatud HPV infopäev on nüüd järelvaadatav

2. aprillil 2024 korraldas Valga Haigla HPV-teemalise infopäeva, kus räägiti, mida tähendab HPV, keda see ohustab ja missugused on võimalused ennast selle eest kaitsta. Selgitusi jagasid TÜK infektsioonikontrolli arst dr Pilleriin Soodla ja Valga Haigla ämmaemand Jaanika Põder. Infopäev on järelvaadatav siit: https://drive.google.com/file/d/19C3j3lht1UAiTReWNm9O0G1Gy7ZNcVlt/view?usp=sharing      

Loe edasi...

Veebruarist saavad HPV vastu tasuta vaktsineerida ka 12-18-aastased poisid

Eestis laialt levinud HPV ehk inimese papilloomiviirus ohustab nii täiskasvanuid kui lapsi. HPV levib inimeselt inimesele nahk-naha kontaktis või limaskestade kokkupuutel. HPV võib tekitada vähki genitaalpiirkonnas ning pea- ja kaela piirkonnas. Praegu HPV-vastast ravimit ei ole, ravida saab vaid viiruse tekitatud tagajärgi. Parim kaitse HPV-sse nakatumise eest on vaktsineerimine. Lisainfo:...

Loe edasi...

Heade inimeste toetusel saab Valga Haigla laste mängunurga

Läinud aasta lõpus toimus Selveri traditsiooniline heategevuskampaania „Koos on kergem”, kus klientide annetused kogunesid kampaaniasildiga märgistatud toodete pealt ja kogumiskastidesse pandud sularahast. Valga Selveri juhataja Esta Järve andis 7. veebruaril Valga Haiglale üle sümboolse kaisukaru, millel kaelas annetussumma suurust 1300 eurot näitav süda. Kuigi inimestel raha napib, siis Esta Järve hinnangul...

Loe edasi...