Uudised

Patsientide rahulolu-uuring

Valga Haiglas toimub ajavahemikul 9. mai -10. juuni 2022 ambulatoorsel vastuvõtul käinud patsientide rahuloluküsitlus. Ankeet on anonüümne ja vastamiseks kulub u 2 minutit. Küsitlusse ei kuulu pereõe või perearsti külastused, hambaravi ja EMO külastus. Rahuloluküsitlusele saab vastata klikkides alloleval lingil: https://kysitlus.kliinikum.ee/index.php?r=survey/index&sid=419916&lang=et Teie arvamus on meile oluline! Täname kõiki osalejaid!

Loe edasi...

Valga Haigla AS pakub tööd

JUHIABI-PROJEKTIJUHILE, LOGOPEEDILE, PSÜHHIAATRILE, RADIOLOOGILE, ÕDEDELE. Täiendav info personalijuht Elle Märtinsonilt E-post: elle.martinson@valgahaigla.ee, Tel: 766 5200 CV palume saata e-posti aadressile: elle.martinson@valgahaigla.ee Töökuulutused ja lisainfo leiad siit.

Loe edasi...

Valga haiglas alustas tööd teenusejuht

Valga haiglas alustas teenusejuhina tööd Aile Org. Tema peamine ülesanne on ühendada Valga haigla patsientide parema tervise ja heaolu nimel tervishoiu- ja sotsiaalvaldkonna osapooled ning kogukond. Teenusejuht on patsiendi isiklik tervisejuht, kes omab ülevaadet patsiendist tervikuna ja toetab patsienti iseseiva eluga toimetulekut. Teenusejuht on toeks patsiendile ja tema lähedastele asjaajamisel...

Loe edasi...