Tööd alustab imikute ja väikelaste füsioterapeut Kadi Kruuse

Alates septembrist alustab imikute ja väikelaste füsioteraapia teenuse pakkumist füsioterapeut Kadi Kruuse. Füsioterapeudi vastuvõtule on oodatud lapsed, kellel on motoorsete oskuste hilistumine (pööramine, roomamine, kõndimine), liiga kõrge või madal lihastoonus, asümmeetriline kehahoid erinevates asendites või liikumisel, kõndiv laps on kohmakas ja kukub tihti vms. Samuti võib imiku või väikelapsega füsioterapeudi vastuvõtule tulla siis, kui soovite saada professionaalset nõu oma normarenguga lapse füüsilise arengu soodustamiseks.

Imikute ja väikelaste füsioteraapia toimub Valga Haigla IV korrusel A korpuses asuvas füsioteraapia kabinetis A432 (liftide kõrval vasakut kätt).
Teenusele saab saatekirjaga suunata perearst, eriarst või taastusarst. Samuti on võimalik tulla tasulisele vastuvõtule, kus saatekiri vajalik ei ole.

Tasulise vastuvõtu hinnakiri:
* Imikute ja väikelaste füsioteraapia (30 min) – 16 eur
* Imikute ja väikelaste füsioteraapia 5 korda (30 min) – 60 eur

Registreerimine tasulisele teenusele: 76 65 180 (E-R 09:00-14:00) või kadi.kruuse@valgahaigla.ee.